KOVAC

Dystrybutor maszyn do pakowania żywności

O firmie

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem we współpracy z klientem. Działamy na rynku już od ponad trzydziestu lat. Dostarczamy oraz prowadzimy kompleksową obsługę systemów pakujących. W naszej ofercie można znaleźć takie maszyny pakujące jak: maszyny do tacek, tray sealer czy manualne maszyny do pakowania na tackach.

Z ich pomocą zapakować można mnóstwo artykułów różnego typu – od żywnościowych (np. mięso, ryby), po elektroniczne, czy związane z higieną.
Początek naszej działalności związany był z usługami serwisowymi. Pomimo ciągłego rozwijania oferty nie porzuciliśmy tej działalności, ponieważ wyznajemy zasadę, że klient powinien mieć do dyspozycji profesjonalną obsługę w pełnym zakresie, dlatego wciąż prowadzimy oraz ulepszamy nasz serwis maszyn pakujących.

Technologia maszyn pakujących żywność nieustannie się rozwija, więc i my podążamy za najnowszymi trendami i staramy się sami je wyznaczać. Dzięki temu staliśmy się również producentem manualnych maszyn pakujących opartych na tackach.

Skuteczne oraz szybkie pakowanie żywności na tackach przy użyciu przełomowych rozwiązań technicznych jest stosowane coraz szerzej. Współuczestniczymy w tym dynamicznym rozwoju rynku, dostarczając naszym klientom maszyny pakujące żywność oraz innego rodzaju artykuły. Posiadamy szeroką ofertę maszyn do tacek, tray sealerów, zgrzewarek tacek oraz innych nowoczesnych sprzętów. Dołączcie Państwo do grona naszych zaufanych kontrahentów.

Pełna i komfortowa współpraca z klientem jest możliwa tylko przy dbaniu o zrównoważony rozwój firmy, produktów oraz usług.

Kovac

kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności oraz innych artykułów na tackach, a także serwis maszyn pakujących oraz producent manualnych maszyn pakujących na tackach

Nasi dostawcy to TEAM, który jest skrótem od  „Razem każdy osiąga więcej”

TEAM is the shortcut of „Together Everyone Achieves More”

Przewiń na górę